Weekend w Opolu nie będzie nudny! Wystawy, spotkania, konkursy, ciekawe akcje. Kliknij w zdjęcie i sprawdź, co w najbliższych dniach dzieje się w Opolu.

Zobacz też: Letnia Scena NCPP - Leski
Wiadomości

Komentarze (50)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

JÓZIEK (gość)

Wzyscy Nieszwędający się Opolanie zapraszamy do korzystania ze Ściany Wspinaczkowej czyli żeby nie nawijać ASGARD OPOLE Ściana wspinaczkowa STARA DROGA 1 OPOLE- WINÓW tal 888-564-953 ZAPRASZAMY

NOCniczego (gość)

Szwendający się bez sensu i celu ludzie.
Bez zainteresowań, znudzeni wszystkim.
Tępi i głupi.
Nierozumiejący niczego co się do nich mówi.
Tacy wychodzą i szwendają się po nocy - bo inni tak mają.

Jan (gość)

Wywalanie pieniędzy z podatków na głupoty i igrzyska.
Wiśniewski załatwił festiwal polskiej piosenki w Opolu - i przez to przerżnie przyszłoroczne wybory samorządowe.
Wygra je Janusz Kowalski!

kolko (gość)

Największa miejska plaża w Polsce otwiera się w sobotę
Ma 15 tys. metrów kwadratowych i będzie największą plażą miejską nie tylko we Wrocławiu, ale też i w całej Polsce.
Jutro o godzinie 11.00 za Halą Orbita, przy moście Milenijnym, nad Odrą otwiera się HotSpot, największa plaża miejska w mieście. By mogła powstać, potrzeba było aż 1100 ton piasku. HotSpot to dwie plaże będące swoim lustrzanym odbiciem. Jak mówi Hanna Bobak z HotSpot, na jednej będziemy mogli odpocząć na 900 leżakach, a na drugiej spróbować swoich sił w grze w siatkówkę plażową lub na torze skimboardowym. Do dyzpozycji plażowiczów będą także trzy bary oraz food trucki z jedzeniem („Nienażarty”, „Miseczka C”, „Ten Tego”, „Panino”) oraz z lodami. - Od godziny 11.00 zaczynamy turniej w siatkówkę plażową, zaś dla najmłodszych przewidziano w godzinach 11.00-17.00 takie atrakcje jak malowanie twarzy, warsztaty żeglarskie oraz gry i zabawy - zaznacza Hanna Bobak i dodaje, że świętowanie na plaży będzie trwało do ostatniego gościa. - O godzinie 20.30 na scenie wystąpi Ralph Kamiński wraz z My Best Bank In The World. W programie przewidujemy również pokaz fire show - zachęca Bobak. Wstęp na plaże jest bezpłatny. Plaża HotSpot będzie otwarta codziennie do końca września - od godziny 11.00 do ostatniego gościa

daro (gość) (anty)

Wystarczy jedno Walne Zgromadzenie (jest co rok) i już będzie po sprawie. Tylko musi przyjść odpowiednia ilość osób zainteresowanych zmianą na stanowisku. Proste i mało skomplikowane.

hrabia_gwidon

Będzie piękny rajd rowerowy "Śladem opolskich kapliczek". Szkoda tylko, że nie podano informacji, że zgłoszenia TPO przyjmowało do 7 września. Czyli po ptokach, albo inaczej: po co komu teraz informacja o tym rajdzie ?
http://tpo.opole.pl/rajd-rowerowy-szlakiem-opolskich-kapiliczek/

józiek (gość)

Witajcie i na wspinaczkę się udajcie ,Asgard w Winowie Was oczekuje i adrenalinę oferuje. Fajni ludzie, sportowe obyczaje zawsze Wam wiele radości daje. WINÓW STARA DROGA 1 .Oczekujemy na Twardzieli od poniedziałku do niedzieli. Pozdro zapraszamy na wspin Asgard Opole.

anty (gość)

...A SPÓŁDZIELNIA MIESZKANIOWA AK (DAWNY ZWM ) RZĄDZONA JEST PRZEZ KOMUCHÓW DLACZEGO TEGO NIKT NIE ZMIENI .PRZECIEŻ JEST DEKOMUNIZACJA. JUŻ CZAS NAJWYŻSZY !

Jo (gość)

Aha, że niby znów imprezy w 120 tys. Opolu lepsze niż np. Industriada.....pocieszne. Przestańcie się już wreszcie ośmieszć

cama (gość)

a tv pokazuje festiwal reklam - czy w amfiteatrze też oglądają te bzdurne reklamy - darowaliby sobie..

Asia (gość)

Dlaczego te koncerty organizowane są między blokami i domami. Niedawno piastonalia. Dlaczego to nie moze byc zorganizowane na obrzezach np wyspie bolko tylki chalupa musi mi sie trząść tydzien w tydzien plus fakt, ze za oknem hip hop ktorego nie znosze ...